Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Closed
fr: Fermé

en: yes
fr: oui

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Open
fr: Ouvert

en: no
fr: non

en: Good
fr: Bien

en: Never
fr: Jamais

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Average
fr: Moyenne

en: Count
fr: Décompte

en: Not installed
fr: Non installé

en: Immediately
fr: Immédiatement

en: Installed
fr: Installé

en: About
fr: À propos

en: Like
fr: J'aime

en: Poor
fr: Insuffisant

en: Anonymous vote rollover
fr: Vote anonyme multiple

en: Vote type
fr: Type de vote

en: Readonly
fr: Lecture seule
