Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: no
km: ទេ

en: Good
km: ល្អ

en: Never
km: កុំ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Count
km: រាប់

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
