Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: yes
ne: हो

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: no
ne: हैन

en: Good
ne: राम्रो

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
