Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Closed
nl: Gesloten

en: yes
nl: ja

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: no
nl: nee

en: Good
nl: Goed

en: Voting
nl: Stemmen

en: Never
nl: Nooit

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: About
nl: Over

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Poor
nl: Onvoldoende

en: Styles
nl: Stijlen

en: Anonymous vote rollover
nl: Anonieme stem-rollover

en: Registered user vote rollover
nl: Beoordelingen van geregistreerde gebruikers meenemen

en: Readonly
nl: Weergaveveld
