Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: yes
pl: tak

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: no
pl: nie

en: Good
pl: Dobre

en: Voting
pl: Ocena

en: Never
pl: Nigdy

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: About
pl: O stronie

en: Like
pl: Lubię to

en: Poor
pl: Słabe

en: Styles
pl: Style

en: Show results
pl: Pokaż wyniki
