Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Closed
af: Gesluit

en: yes
af: ja

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Never
af: Nooit

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
