Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Closed
be: Зачынена

en: yes
be: так

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: no
be: не

en: Good
be: Добры

en: Never
be: Ніколі

en: Field name
be: Назва поля

en: Count
be: Колькасць

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб
