Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Closed
cs: Zavřená

en: yes
cs: ano

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: no
cs: ne

en: Good
cs: Dobré

en: Voting
cs: Hlasování

en: Never
cs: Nikdy

en: Field name
cs: Název pole

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis

en: Poor
cs: Špatné

en: Styles
cs: Styly
