Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Closed
gu: બંધ

en: yes
gu: હા

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Never
gu: કદી નહી

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે
