Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Closed
ka: დახურულია

en: yes
ka: დიახ

en: None
ka: არცერთი

en: Open
ka: ღია

en: no
ka: არა

en: Good
ka: კარგი

en: Never
ka: არასდროს

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
