Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Closed
ku: داخراوە

en: yes
ku: بەڵێ

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: no
ku: نەخێر

en: Good
ku: باشە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
