Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: no
lt: ne

en: Good
lt: Gerai

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Never
lt: Niekada

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: Poor
lt: Silpnai

en: Readonly
lt: Tik skaitymui
