Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Closed
mr: बंद

en: yes
mr: हो

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Good
mr: चांगला

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Field name
mr: फील्डचे नाव
