Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Closed
nn: Stengt

en: yes
nn: ja

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: no
nn: nei

en: Good
nn: God

en: Never
nn: Aldri

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Not installed
nn: Ikkje installert
