Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: yes
ro: da

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: no
ro: nu

en: Good
ro: Bun

en: Voting
ro: Votare

en: Never
ro: Niciodată

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Average
ro: Medie

en: Count
ro: Contor

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre

en: Styles
ro: Stiluri
