Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: yes
ru: ийе

en: Default
ru: Ниити

en: no
ru: чок

en: Good
ru: Эки-дир

en: Never
ru: Кажан-даа евес

en: About
ru: Дугайында
