Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: yes
uk: так

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Open
uk: Відкрито

en: no
uk: ні

en: Good
uk: Добре

en: Voting
uk: Голосування

en: Never
uk: Ніколи

en: Field name
uk: Назва поля

en: Average
uk: Середнє

en: Count
uk: Лічильник

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Immediately
uk: Негайно

en: Installed
uk: Встановлено

en: About
uk: Про модуль

en: Like
uk: Схоже на

en: Poor
uk: Незадовільно

en: Styles
uk: Стилі

en: Anonymous vote rollover
uk: Повторювання анонімних голосувань

en: Your vote
uk: Ваш голос

en: Readonly
uk: Лише для читання
