Views Reference Field Suite (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Display
bs: Prikaz

en: Options
bs: Opcije

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Filters
bs: Filteri

en: And
bs: I
