Views Reference Field Suite (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Display
cs: Zobrazit

en: Options
cs: Možnosti

en: Custom
cs: Vlastní

en: Filters
cs: Filtry

en: Or
cs: Nebo

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: And
cs: A
