Views Reference Field Suite (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Display
pt: Exibição

en: Options
pt: Opções

en: Custom
pt: Personalizado

en: Filters
pt: Filtros

en: Exposed Filters
pt: Filtros Expostos

en: Or
pt: Ou

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: And
pt: E
