Views Reference Field Suite (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Display
sk: Zobraziť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: Filters
sk: Filtre

en: Or
sk: Alebo

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: And
sk: A
