Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Display
ar: العرض

en: Options
ar: الخيارات

en: Custom
ar: مخصص

en: Filters
ar: المرشحات

en: Exposed Filters
ar: المرشحات المكشوفة

en: Or
ar: أو

en: - Select -
ar: - اختر -
