Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Display
cy: Dangos

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: And
cy: Ac
