Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Display
eu: Bistaratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Exposed Filters
eu: Erakusten diren iragazkiak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: And
eu: Eta
