Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Display
fi: Näyttö

en: Options
fi: Valinnat

en: Custom
fi: Oma

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Exposed Filters
fi: Paljastetut suodattimet

en: Or
fi: TAI

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: And
fi: Ja
