Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filters
hu: Szűrők

en: Exposed Filters
hu: Felfedett szűrők

en: Or
hu: Vagy

en: - Select -
hu: - Választás -

en: And
hu: És
