Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Display
ja: 表示

en: Options
ja: オプション

en: Custom
ja: カスタム

en: Filters
ja: フィルター

en: Exposed Filters
ja: 外部設置フィルター

en: Or
ja: または

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: And
ja: および
