Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Display
oc: Afichatge

en: Options
oc: Opcions

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filters
oc: Filtres

en: Exposed Filters
oc: Filtres expausats

en: Or
oc: Ou

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: And
oc: Et
