Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Options
pl: Opcje

en: Custom
pl: Własne

en: Filters
pl: Filtry

en: Exposed Filters
pl: Udostępniane filtry

en: Or
pl: Lub

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: And
pl: i
