Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Display
ru: Отображение

en: Options
ru: Опции

en: Custom
ru: Собственная

en: Filters
ru: Фильтры

en: Exposed Filters
ru: Раскрытые фильтры

en: Or
ru: Или

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: And
ru: И
