Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Display
uk: Показ

en: Options
uk: Опції

en: Custom
uk: Власний

en: Filters
uk: Фільтри

en: Exposed Filters
uk: Розкриті фільтри

en: Or
uk: Або

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: And
uk: Та
