Views Reference Field Suite (1.0.2-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Display
az: Monitor

en: Options
az: Seçimlər

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Filters
az: Filtrlər

en: Exposed Filters
az: Açıq Filtrlər

en: Or
az: Və ya

en: - Select -
az: - Seçin -

en: And
az: və
