Views Reference Field Suite (1.0.2-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Exposed Filters
bo: ཕྱིར་མངོན་པའི་ཚགས་རྒྱག་བྱེད

en: Or
bo: ཡང་ན

en: And
bo: དང་
