Views Reference Field Suite (1.0.2-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Options
hi: विकल्प

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: And
hi: और
