Views Reference Field Suite (1.0.2-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Display
hr: Prikaz

en: Options
hr: Opcije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filters
hr: Prečistači

en: Exposed Filters
hr: Izloženi filteri

en: Or
hr: Ili

en: - Select -
hr: - Odaberi -
