Views Reference Field Suite (1.0.2-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filters
km: តម្រង

en: Or
km: ឬ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
