Views Reference Field Suite (1.0.2-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Display
ro: Afișaj

en: Options
ro: Opțiuni

en: Custom
ro: Personalizat

en: Filters
ro: Filtre

en: Exposed Filters
ro: Filtre expuse

en: Or
ro: Sau

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: And
ro: Și
