Views Reference Field Suite (1.0.2-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Display
sl: Prikaz

en: Options
sl: Možnosti

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Filters
sl: Filtri

en: Or
sl: Ali
