Views Reference Field Suite (1.0.3-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Display
id: Tampilan

en: Options
id: Opsi

en: Custom
id: Tersuai

en: Filters
id: Filter

en: Exposed Filters
id: Filter terekspos

en: Or
id: Atau

en: - Select -
id: - Pilih -

en: And
id: Dan
