Views Reference Field Suite (1.0.3-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Display
it: Visualizzazione

en: Options
it: Opzioni

en: Custom
it: Personalizzato

en: Filters
it: Filtri

en: Exposed Filters
it: Filtri visualizzati all'utente

en: Or
it: O

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: And
it: E
