Views Reference Field Suite (1.0.3-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Or
ps: او

en: - Select -
ps: - غوره -

en: And
ps: او
