Views Reference Field Suite (1.0.3-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Display
te: చూపు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Or
te: లేదా

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: And
te: మరియు
