Views Reference Field Suite (1.0.4-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Display
be: Паказ

en: Options
be: Налады

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filters
be: Фільтры

en: Exposed Filters
be: Прадастаўленыя фільтры

en: Or
be: Або

en: - Select -
be: - Выбраць -
