Views Reference Field Suite (1.0.4-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Display
et: Kuva

en: Options
et: Valikud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filters
et: Filtrid

en: Exposed Filters
et: Filtreid näidatakse

en: Or
et: Või

en: - Select -
et: - Vali -

en: And
et: Ja
