Views Reference Field Suite (1.0.4-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Display
jv: Tampilan

en: Options
jv: Opsi

en: Custom
jv: Kostum

en: Or
jv: Utāwā

en: - Select -
jv: - Pilih -
