Views Reference Field Suite (1.0.4-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Display
lt: Rodymas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Custom
lt: Savitas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Or
lt: Arba

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
