Views Reference Field Suite (1.0.4-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Display
nl: Weergeven

en: Options
nl: Opties

en: Custom
nl: Aangepast

en: Exposed Filters
nl: Zichtbare filters

en: Or
nl: Of

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: And
nl: En

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
