Views Reference Field Suite (1.0.4-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Display
ta: காட்சி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Exposed Filters
ta: வெளிப்படு வடிகட்டிகள்

en: Or
ta: அல்லது

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
