Views Reference Field Suite (1.0.4-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Display
th: แสดงผล

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
