Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Center
ast: Centru

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: text
ast: testu

en: Close
ast: Zarrar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
